İade ve İptal

İade ve İptal

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim ve iade talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim ve iade işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.


1. İade ve İptal Hakkında Bilgilendirin

Lütfen satın aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi destek@tarztisort.com e-posta adresimize mail atarak müşteri destek ekibimize bildiriniz.


2. Ürünü Gönderin
Lütfen ürünü tüm parçalarıyla ve size ilettiğimiz faturanın tüm nüshaları ile tarafımıza eksiksiz şekilde iletin.

  • Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.
  • Ürün denemesi dışında kullanılmamış olması zorunludur.
  • Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini kargo ücreti tarafınıza ait olarak adresimize gönderebilirsiniz. Kargo ücreti ödenmeyen iadeler kesinlikle kabul edilmez.


3. Kargo
İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir:
Tarz Tişört / 0532 242 96 72
Orhangazi Mah. Vatan Cad. No:125 A
Esenyalı, Pendik
34903 İstanbul

Aynı zamanda yanlış gönderiler için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz, bu tür ürünleri kurye aracılığı ile adresinizden teslim aldırabiliriz. Kurye ücreti alıcıya aittir.

eTicaretif