Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

İş günlerinde verdiğiniz siparişler 24-48 saat içerisinde kargoya verilir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilir.

Ürün detay sayfasında teslimat için belirttiğimiz zaman, kargo firmasının teslimatı gerçekleştirebileceği zamana göre %100 oranında toleranslıdır. Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeni ile belirtilen süre bir miktar aşılabilir. Her türlü koşulda minimum zamanda siparişlerinizi hazırlamak ve size teslim etmek için çaba gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede destek@tarztisort.com adresine e-posta veya 0 532 242 9672 numarasından telefon ile bize bilgi veriniz.

Teslimat Yöntemi

Siparişlerinizin teslimatı Aras Kargo güvencesiyle, en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır.

eTicaretif